| hellokityy a întrebat:

Offf, dragostea asta...Sa va povestesctongue. Imi place foarte tare un baiat, el a spus ca sunt frumoasa si arat bine dar nu simte nimic pentru minecrying. Astazi am incercat sa nu il mai bag asa mult in seama si m-a intrebat daca sunt suparata pe el, eu i-am spus ca nu am de ce, apoi el a spus ca i se pare ca il privesc cu alti ochi. Peste cateva minute am inceput sa ne batem(in joaca, categoric) sa glumim, sa radem, etc. La cate fete a functionat treaba cu nebagatul in seama?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| baby_6195 a răspuns:

Pai asta ii atrage. Si la mine a mers tongue
Trateaza-l doar ca pe un prieten, dar dupa vreo 2 zile ignora-l complet, o sa fie in ceata si sigur o sa te intrebe ce s-a intamplat, poate ajunge sa-i placa de tine

5 răspunsuri:
| Frumushica96 a răspuns:

Poate pana la urma a mai functionat la cineva dar la mine nu laughing

| baby_6195 a răspuns:

Pai normal ca nu te mai baga in seama, ca vrea sa iti raspunda cu aceeasi moneda. Tu nu lasa garda jos. o sa se intoarca mai devreme sau mai tarziu la tine cu coada intre picioare tongue
Si daca nu te baga in seama e exact prt ca il enerveaza ca nu-i dai importanta si vrea sa para de fapt ca nu ii pasa.

| hellokityy explică:

Acum, dupa ce au trecut cateva zile de cand nu ii mai dau asa multa atentie mi se pare ca nici el nu ma mai baga asa mult in seama, nu stiu ce sa mai fac. Va rog, niste sfaturi care sa functioneze! urgent!

| hellokityy explică:

Va multumesc pentru sfaturi! Acum sunt impreuna cu baiatul respectiv de 3 zile, dar sper sa nu stea cu mine doar la baza pentru ca stie ca sunt topita dupa el. Am uitat sa va spun. Prietena mea cea mai buna il place si ea pe acelasi baiat si din cate am observat nici el nu o considera indiferenta. Nu suport atunci cand vorbesc, sunt foarte geloasa de felul meu dar nu fac crize, tin totul in mine. Nu stiu ce sa fac pentru ca desi sta cu mine seara cand suntem mai multi se comporta de parca nici nu am fi impreuna, adica ma saruta atunci cand ne vedem si cand ne despartim, dar il simt distant. Ce sa fac?

| Block240 a răspuns:

Shot urself