| cristinutz a întrebat:

Ok am o poveste pentru voi eu am un iubit mai bine zis am avut. intr-o zi eram afara cu iubitul meu si pritena mea se intorsese din vacanta(5 august) si eu cu el am fost la ea si am simtit ca ea se iuta prea ciudat la el adicaa nu stiu cum sa zic am avut o senzatie naspa si tot asa au continuat lucrurile intr-o zi mai bine zis seara eram intr-un club cu andrei si alina(prietena si iubitul meu) si am fost pana la baie si am vazut ca el ii zicea ceva la ureche iar ieri cand am fost la el i-am gasit impreuna si facand! i-am zis ca nu vreau sa mai aud de el dar el tot ma suna si imi trimite sms ca cica ma iubeste! si eu nu stiu ce sa fac iar alina sa ras de mine si mi-a zis ca sa simtit ft bine cu andrei si am traso de par si chesti... deci ce sa fac voi credeti ca ma iubeste? azi ma cautat si mia adus flori si ciocolata si mi-a zis ca ma iubeste enorm ziceti ce sa fac! plz dau fundita! ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alecsaandrra a răspuns:

Deci prietena ta este o nesimtita si jumatate. Eu o bateam de se caca pe ea. Nu mai ai ce vbii cu ea!
Iar cat despre prietenul tau. ii zic sa-i mai acorzi o sansa poate chiar tine la tine iar pe prietena ta doar a folosit`o thinking probabil ca u nu i`ai dat ce i`a dat prietena ta.
Multa bafta! Funda?:*

4 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Nici el nici prietena ta n-au facut ceva bun!
De iertat trebuie sa-i ierti "Iarta si vei fi iertat!" dar de uitat nu cred ca vei uita asa de usor.
Lasa timpul sa treaca si lasa-i sa-ti dovedeasca ca mai merita prietenia ta dupa ce ti-au facut amandoi!
Dupa aia e decizia ta ce vei face!
Mult noroc!

| Marynna a răspuns:

Halal prietena... e clar ca ea este o prefacuta cu care nu ar trebui sa mai ai de-a face... e bine sa o ierti, dar sa nu mai ramaneti in relatii.practic,si-a batut joc de tine.cat in privinta lui, nu stiu exactthinking
ar trebui sa porti o discutie f serioasa cu el, sa ii explici ca tu ai suferit si ca te-a durut, vezi ce zice, si dupa aceea decizi ce vrei sa faci, dar, daca si data viitoare te inseala, atunci o termini definitiv cu el, pentru ca e clar ca nu e de incredere si ca sigur va calca stramb si data viitoare

succeswinking

| anDa a răspuns:

Acest individ nu merita atentia ta. Este doar un alt "pradator" care schimba fetele ca pe sosete. Cum te poate iubi daca el te inseala cu prietena ta? Eu cred ca ii place sa intinda coarda, fara a se gandi ca se poate rupe. Eu iti propun sa nu mai ai niciun contact (verbal) cu el si nici cu fata aceea. Va fi mai bine.
Succes!

| protos87 a răspuns:

Spune-i la revedere si mergi inainte! nu te merita! nici el nici prietena ta.