| hanibani a întrebat:

Ok, de la inceput va spun ca acesta nu este contul meu, ci al unei prietene dar am nevoie de ajutorul vostru
toata lumea vorbeste despre cum ar trebui sa fie prima noapte pentru o fata...dar pentru un baiat cum sta treaba?
Mai exact eu nu sunt virgina dar prietenul meu da (eu am 18, el 17). Trebuie sa ma comport altfel cu el daca e virgin? Si cam cum? Daca a fost cineva in situatia mea chiar astept sfaturi...
Dau funda si fara misto-urihappy pls

8 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Sunt baiat si la mine prima oara nu a facut nimic special fata, a fost ca si cand nu ar fi fost prima oara pentru mine, am luat eu initiativa, insa as fi vrut sa fie ea cea care conduce. Cred ca ar fi placut pentru el daca ti-ai imagina ce ar vrea el sa iti faca si sa ii faci tu lui. Ma refer sa nu astepti sa te dezbrace, sa nu astepti sa faca ceva ce ai vrea sa faca happy si comunicati, daca vrei ceva neaparat de la el, spune-i.

| barbie5 a răspuns:

Buna. in primul rind actul sexual nu se planifica..asta vine de la sinewinkingsi lasa-l pe prietenul tau sa faca ceea ce trebuie de facut..nimeni nu s-a inascut sa stie..toti invata.
saruta-l..deja stii tu))
si relaxati-va..etc.
fuunda?

| Ina93 a răspuns:

Pai daca simte si el nevoia de asa ceva
incerca ..realizeaza cum ai fi tu prima data cand te-ai culca cu prietenul tau.

| esco a răspuns:

Da-i ceva special...(blowjob)
si sigur va simti ca ai avut grija de el
parerea mea

| GheNsS a răspuns:

Uite este foarte simplu si ce zic acum o sa mearga asa ca incerca, cand o sa incepeti sa faceti dragoste trebuie sa i dai inpresia ca el este cel care conduce, trebuie sa i dai initiativa lui chiar daca na mai facut-o trebuie sal incurajezi si sa i zici ca este super bine cu el etc. Dai incredere in el si totu o sa fie bine, sa incerci sa il satisfaci in tot ce vretiwinking. O sa te descurci o sa vezi. Bafta!

| ƒαηтαααα a răspuns:

Nu trebuie sa te comporti altfel cu el daca este mai timid trebuie sa'l iei usor avand in vedere ca este virgin si este pentru prima oara la ellaughingcomporta'te normal da ia'l usor si incet sa fie ceva placuthappy

| giaaniii a răspuns:

Comporta-te normal. eu l-am intrebat doar odata: sigur? a stat putin pe ganduri si am trecut la actiune laughing

| venusa a răspuns:

Buna! eu consider ca ar trebui sa va lasa-ti ambii dusi de valul iubirii...el este baiat si se spune ca el ar trebui sa conduca chestia asta...dar eu te sfatuies sa va lasa-ti dusi de val
funda?:*