| EFE21 a întrebat:

Ok... deci toata lumea cand posteaza o intrebare la Dragoste & Sex spune ca : scuzati categoria dar e cea mai vizualizata. populata...
De ce toata lumea spune asta cand e clar ca, categoria Adolescenti are cu 200.000 mai multi vizitatori rolling on the floor) Cine e de acord sa-si spuna parerea

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si "conversatii" de cele mai multe ori are vizitatori mai multi. Fara a jigni pe nimeni, este o bataie de joc fata de restul utilizatorilor, sa postezi orice fel de intrebare sau reclama la Dragoste si sex.Se incalca astfel si regulamentul site-ului.