| LauraMarshall a întrebat:

Ok, stiu ca prima oara a fost la nervi si vorbe spuse fara sa fie gandite. dar a 2 a oara? A doua oara cand te face un nimic si te jigneste deja nu e prea mult?

Răspuns Câştigător
| contesa_9175 a răspuns:

Chiar si in cazul in care ai gresit nu are dreptul sa te faca un nimic si nu uita ca MULTI POT SA ITI ADRESEZE CUVINTE JOSNICE DAR NIMENI NU TE POATE INJOSII.Respecta-te in primul rand pe tine si nu lasa pe alti sa te calce in picioare pentru ca iubirea trece si daca nu ramane macar respectul, nu mai ramane nimic.

16 răspunsuri:
| NimeniDeNicaierii a răspuns:

Nu neaparat, depinde din ce motive a facut asta, dar daca te-a facut un nimic de 2 ori este ceva pentru ca erea de ajuns sa iti spuna o data si sa vada ca a gresit dar spunand-o inca o data inseamna ca nu pune prea mare importanta pe tine, bine spunand la nervi poate nu si-a dat seama dar dupa daca insemnai ceva pentru el trebuia sa il doara si sa nu o mai faca.

| NimeniDeNicaierii a răspuns:

Wnknownboy nu mai vb frate ca tot tu te faci de c**** normal ca se uita dupa alti daca tu nu-i oferi nimic, daca erai destept o tineai pentru tine. Asa ca bafta esti...

| unknownboy a răspuns:

Ce jigniri :-

| unknownboy a răspuns:

Alexandra laughing tu vb da nu stii nimic. laughing de fapt ea o arde cu altii si mereu se crede atot-stiitoare. Ea nu accepta parerea altcuiva. ea crede ca mereu are dreptate. Eu ar trebui sa fiu cel suparat pentru ca vad ca ii place cand ii fac altii avansuri si cand o intreb cica cee cine nu stiu nimi straight face iar apoi. da ma dar el mi-a lasat nu eu lui. p.s puteai sa nu accepti commurile. nu mai intra aici sa postezi minciuni. GTFO.

| unknownboy a răspuns:

Eu gresesc ca tu esit nepasatoare? Halal. Toata increderea mi-am pus`o in tine si tu... Cu ala sa ramai draguta :*

| unknownboy a răspuns:

Tu nu ai nici`un drept sa comentezi. postezi pe fb chestii ca ai nevoie de cineva care sa te merite si astea si imi zici mie ca nu te iubesc? Daca nu te iubeam imi baga **** de la inceput dar nu. au trecut 6 luni de cand tot stau. Am stat am stat dar tu vad ca nu esti pe aceeasi unda. tu vrei baieti cu bani frumosi si bine imbracati la fel ca celelalte. Un sincer Adio iti zic.

| unknownboy a răspuns:

Ok ma daca tu zici rolling on the floor.da de unde stii tu ca nu i-am oferit nimic?

| DeXxa a răspuns:

Lasa, tu sa fii sanatoasa! happy

| LauraMarshall explică:

Aveti dreptate toti.happy

| LauraMarshall explică:

Recunosc prima oara si eu l-am injurat si astea la nervi dar acum nu i-am mai zis nimic.nu l-am jignit nu nimic.happy.Pt ca stiam ca e gresit si nu vroiam sa repet greseala, dar na aveti toti dreptate, nu eram asa importanta pentru el si poate chiar crede tot ce spune macar sa nu mai pretinda ca ma iubeste si ca eu sunt o mincinoasahappy

| LauraMarshall explică:

Cristi->Prima oara da.Dar desi i-am mai dat o sansa nu trebuia sa faca ce a regretat data trecutatongue. Oricum ar fi.Plus de asta chiar nu l-am jignit cu nimic.

| LauraMarshall explică:

Nu-l bagati in seama.happy

| LauraMarshall explică:

As aprecia daca nu ati mai raspunde la nimic din ce a zis el.Eu nu o sa mai pun intrebari in legatura cu acest subiect ca sa incheiem odata discutiile astea si sa nu mai fiu jignita.Multumesc anticipat.

| carabinierr a răspuns:

Chiar crezi ca au fost "vorbe NE gandite" laughing))

| alexandra_6514 a răspuns:

Nu te iubeste sincer, si nu uita acest om cu prima ocazie mai buna din viata lui te va lasa.nu e pentru tine nu e doar pentru tine, e cu 2 fete, renunta chiar daca e f f greu stiu cat doare dar cauta ti ceva mai bun pentru tine.

| Cristi_1063 a răspuns:

Vorbe neganditehappy