| Kdu a întrebat:

Okey..., am o mica problema / stres enorm, okey, in urma cu cateva zile, am facut neprotejat cu prietena mea, ultima menstruatie i-a venit in 10.08, okey, si am facut in 27.08, problema mare, inainte cu o zi, pe 26, mi-a facut cu mana pana am terminat, am fost la baie sa urinez, insa ideea e ca daca a ramas ceva pe " cap ", seara am incercat sa facem cu prezervativ, doar ca era prea tarziu si am obosit si nu am putut ( l-am pus dar a murit dupa ) si am facut dimineata neprotejat, daca exista sansa ca ea sa ramana insarcinata, tinand cont ca ciclul ei venea neregulat iar in iulie a fost doar 4 zile, august 7 zile, iar diferenta dintre ele de 3-4 zile ( approx 30 de zile, nu stiu exact sa spun ) e o sansa ca ea sa ramana? tinand cont ca nu i-a venit inca "saptamana aia"?

Răspuns Câştigător
| Didi0Wite a răspuns:

Trebuie sa aștepți pana luna viitoare dacă nu îi vine... O rămas gravida... dar acum sunt mici șanse.

1 răspuns:
| Necunoscut112 a răspuns:

Aşteaptă să vezi dacă îi întârzie sau nu.