| IrinaBiancaDulce a întrebat:

Pai... 15 ani.1,74.singura.deci? ce ziceti? >:-

27 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Du`te la matrimoniale smug.

| AndutzaAndu a răspuns:

Doar că TPU nu a ajuns site de matrimoniale, nici de socializare, este de intra ajutorare (sau cum se scrie).

| antonG a răspuns:

Mai că m-aș da la tine!

| Abcdefg123 a răspuns:

Pitici/Pitice frustrate. Uite unde erau printii din poveste. Irina, ai o inaltime mai mult ca perfecta pentru varsta ta, stai chill. Daca ea e inalta, modele si fotomodelele ce mai sunt? Gigantice?
Se observa ca esti singura si disponibila, dar puteai fi si un pic mai explicita. Vrei un iubit, un prieten? Sau vrei parerea noastra despre tine? Asta ar fi irelevant.

| BroascaCuElice a răspuns:

Si ce vrei? haa? vrei sa ma oftic ca esti mai inalta ca mine?phbbbbt

| ladygaga a răspuns:

Ce sa zic? Nimic.

| Loove_6052 a răspuns:

Deci ai un singur defect care se retushaza usor happy chestia cu inaltzimea exagerata blushing

-ori tai din picioare
-ori tai din picioarele minciunii happy

| Myr3ll1994 a răspuns:

La ce te referi?

| GoguSteriade a răspuns:

Esti cam inalta pentru varsta ta.

| Dianaa94 a răspuns:

Te "oferi" pe TPU?laughing

| IrinaBiancaDulce explică:

Pai cautam prieteni si nu sex asa ca duceti-va dracu aia care zic chestii de genul asta si mersi mihai florin :*

| rolfenstein a răspuns:

Gaseste.ti un giraf laughing

| ZeWsSs a răspuns:

Dami un id de messhappy

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Mai mergi si pe la scoala din cand in cand laughing

| lavi_3436 a răspuns:

Am 13 si am 1.73

| barbieboy a răspuns:

Wa ce radeti era vorba TPU Daca vrei facem o cheta si punem de un futai ca suntem TPU nu cum dracul vdm noi tu laas un id de contact ca se rezolvawinking

| barbieboy a răspuns:

Gasim noi pe unu pe strd un aurolac sa te **** il imbatam si o duce ibine

| marianraz23 a răspuns:

Pai ce sa zic hai sa vbm...

| Irinasonny a răspuns:

Pleaca acasa esi prea mica tu cauti numai sex am trecut si yooprin faza asta asa ca nu te mai gandi la iubiti concentreazate pe scoala si poate iti gasesti un iubit de varsta ta nu de 17, 18, 19 ani!

| DeEa_8231 a răspuns:

Nimiclaughing

| JusTMeEmmY a răspuns:

Esti inalta si urata...

| Ancutza_9490 a răspuns:

Esti urata laughing se vede in poza

| stefannn a răspuns:

Forme?

| Chocoolatte a răspuns:

Omfg draga.laughingrolling on the floor ce sa zic?

| Annaa a răspuns:

Ewww...you`re ugly! Nici daca eram lesbi nu ma combinam cu tine!

| Diana_6484 a răspuns:

Nu crezi ca esti cam inalta :O:O!?

| ProCoSmYn a răspuns:

Esti foarte urata sa mor eu acum cati ani ai murit?