| anonim_4396 a întrebat:

Păi mi.a venit luna trecută pe 25 noiembrie am avut menstruatie până pe 29. Dupa pe 4 am avut contact sexual protejat. Dupa asta am racit am luat Bioflu si pastile de gât. Si acum suntem pe 30 decembrie si nu mi.a venit. Sunt cam ingrijorata mi.am descărcat chiar si aplicatii si aceasta spun că azi ar trebuie sa imi vina si pana acum nu a venit.

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Ai putina rabdare o sa ti vina nu ti face griji. N ar avea nici un motiv sa nu apara daca te ai protejat.

1 răspuns:
| adolescenta2002 a răspuns:

Mai asteapta putin daca tu zici ca te-ai protejat poate de la raceala iti intarzie si oriucum nu au treaba pastilele alea Bioflu etc. cu asta