| mirunaaa96 a întrebat:

Pai. prietenu meu e din Jimbolia, ne vedem in fiecare zi. nu stiu ce, da vreau sa merg la el, poate sa vina dupa mine dar faza e ca mama nu ma lasa. Am vorbit cu o prietena sa-i spuna la mama ca dorm la ea, deci s-o minta. Are rost sa ma risc? sau sa mai las timpu sa treaca? noi avem aproape o luna si tin sa spun ca nu vrea nimic de la mine, absolut nimic doar ca mi-e frica sa nu ma prinda mama. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| C26 a răspuns:

Buna.
In ziua de azi crede-ma ca sa te sarifici pentru cineva nu e bine. Si mai ales ca aveti doar 1 luna..Stii totul despre el? Il cunosti atat de binee? Stii fiecare mic detaliu despre el? Nuu oh go on Decat sa-ti faci probleme ca poate afla mama ta, mai bine stai in banca ta..Si nu zic ca iubitul tau nu e de incredere sau mai stiu eu ce.Dar e prea devreme ca sa te sarifici..Mai bine lasa pe baiat sa-ti arate multe, ca te vrea, si sa faca sacrificii pentru tine :*

4 răspunsuri:
| zSchizophrenic a răspuns:

De moment stai acasa.Lasa sa mai treaca ceva timp, incearca s-o cunosti pe mama lui mai intai, apoi poate va fi si mama ta de acord. Daca te duci la el, poate sa afle mama ta, sa nu mai aibe incredere-n tine si sa-ti strici relatia cu ea.Parerea mea, mai asteapta putin!

| neutrino a răspuns:

Daca nu vrea nimic de la tine ( cine sa creada asta?) de ce sa te duci? Nu se merita atatea complicatii si minciuni pentru...nimic!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Mai bine nu te risca. Daca trebuie cineva sa plece, el este acela. Sa vina la tine, oricum daca te iubeste cu adevarat nu v-a renunta la tine happy

| codx a răspuns:

Mergi la el dar ce vrei sa faci laughing?