| alexmaestru123 a întrebat:

Pai salut(dau funda+vot) stau cu o fata de 2 saptamani si acu de ziua ei la scoala mi-a dat o bomboana si toti colegii ei (suntem in clase diferite) sa-u strans pe langa noi.eu am luat bomboana si o colega repede mi-a spus ca iubita mea vrea sa ne despartim. apoi am plecat crezand ce spune pentru ca o vedeam aproape mereu ca ma evita. dupa chestia asta n-am vorbit deloc toata scoala si odata cand ea a iesit de la sport eu intram la sport si catva secunde ne-am privit in ochi apoi am trecut trist pe langa ea. ce sa fac eu chiar tin la ea crying((

Răspuns Câştigător
| justfantasyloveyouTaylor a răspuns:

Alex e greu de raspuns la intrebarea ta cam complicat din punctul meu de vedere. Uite un sfat (esti liber sa nu-l urmezi desigur) vorbeste-i spune-i ce simti si ceea ce ai auzit de la asa zisa colega. Poate a avut loc o neintelegere colega asta e prietena buna sau poate doar o invidioasa care ti-a spus asta din prostie si poate tot din prostie i-a spus si ei la fel.Ai fi surprins sa afli cate lucruri facem noi fetele.(nu fac referire la mine dar asa in general)aaa si vorbeste si cu micuta coleguta sa iti dea detalii pana la urma ce o interesa pe respectiva treaba voastra. sper ca am ajutat cat de putin.ai grija

1 răspuns:
| Razvanalexx a răspuns:

Asta e,nu trebuie sa iti pese asa de mult, invata cate ceva,fetele vin si pleaca,acum nu o sa te mariti cu ea nu? si eu am patit si cand am trecut pe langa ea nu mia pasat de tristetea ei sau altceva, trebuie sa nu iti mai pese asa de mult pentru o,, relatie" banala pentru care nu o sa tina nici 2 luni...