| g0odJoOb a întrebat:

Pai,salutare TPU.Recent vorbesc cu o tipa, vorbesc cu ea de vreo 2 saptamani,si imi place mult de ea,dar nu stiu daca ea are aceeleasi sentimente pentru mine,maine dupa ce terminam cursurile,am intrebat-o daca vrea sa o duc acasa si a fost de acord,aici apare problema, vreau sa o intreb daca vrea sa fim impreuna dar nu stiu cum sa abordez situatia? Ar fi mai bine sa las dulcegariile si sa o sarut? Dau funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

O scoti la un suc badarane la un film dupa care va plimbati in parc si acolo actionezi va asezati pe o banca pe marginea lacului si acolo pui in practica da nu direct sarut mai intai atingeo sa vezi cum reactioneaza si daca nu te respinge atunci sarut-o BADARANE.

my blog
http://dezvolta-gandirea.blogspot.it/p/creier-si-putere.html

| neutrino a răspuns:

Sarut-o si dupa aceea poti sa o intrebi.

| cristimihailov a răspuns:

Te-ai intrebat daca nu cumva te grabesti? Nu speria omul... O sa creada ca esti vreun ciudat disperat.

Las-o usor, invit-o pe undeva, incepeti sa vorbiti, sa discutati, sa va cunoasteti.

Si ea o sa vrea la un moment dat, si atunci iti vei da seama. Sau nu va vrea, si iar iti vei da seama.

Important este sa nu te grabesti. Bine, nici sa stai pe loc. Dar la viteza asta si superman te invidiaza.

Pe scurt: suc, parc, film, parc, pupat - dar usor...

greece12
| greece12 a răspuns:

Si daca-ti arde o palma,ce-ai facut?
Nu invada spatiul personal al fetei,ti-e greu sa zambesti si s-o intrebi,privind-o in ochi,daca vrea sa fie prietena ta?
E simplu,vreau sa te intreb ceva,stii, imi placi si m-am gandit ca ne-am potrivi grozav, vrei sa fii prietena mea?
Cam asa se face intr-o lume civilizata.
Si fata, e posibil, chiar sa accepte.
Bafta!