| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de azi si imi trimite inimioare, pupici pe mess,ne am schimbat si poreclele cu inimioare,dar problema e ca o intreb daca fumeaza,zice nu,si nu mai continua discutia, a zis ca vrea sa iesim luni, dar acum 1 ora a pus poza pe Facebook cu "Cineva" Deci tipa asta vrea sau nu sa vorbim,ca ma zapacit laughing), am intrebat o daca o deranjez si a zis ca nu,dar sper sa nu fi facut asta din politete sau ceva laughing, dau funda celui mai argumentat raspuns, mersi!

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Fetele astea, numai stres si griji

| anonim_4396 explică (pentru Samariteanul):

Aşa i

| Lzehxo a răspuns:

Eu zic sa te vezi fata in fata cu ea si sa vorbesti, este cea mai buna solutie.

| anonim_4396 explică (pentru Lzehxo):

Am vorbit cu ea si a zis ca iese luni cu mine, dar nu da vorba mai departe daca stii ce vreau sa zic laughing)