| вяυηєтнα a întrebat:

Pana l cate luni poti face avort?big grin

Răspuns Câştigător
| alexxandra a răspuns:

Cel mai indicat si cel mai bine este la 3 luni max pentru ca dupa nu toti doktorii se baga sa faca avort pentru ca e riscant pentru tine. sper ca am fost de ajutor

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mi-e sila de voi. Despre ce vorbiti, libertatea reproducerii, dreptul de a fi stapane pe propriul trup? Dar atunci cand v-ati coco nu ati fost tot stapane pe trupul vostru? Mai bine vedeti ce inseamna cu adevarat un avort, poate ceva se va misca in inima voastra de gheata. http://www.avort.ro/

| andreeutzaa a răspuns:

Pana la a 3 a luna. Dupa ar fi foarte riscant si pentru sanatatea ta.

| blaxy a răspuns:

Este indicat sa-l faci pana in 3 luni

| Iulia8659 a răspuns:

Eu asa stiu ca pana la 12 saptamani.

| PinkDea a răspuns:

Pana la 4 luni dar e indicat sa faci avort in primele 12 saptamana de cand ai ramas insarcinatawinking

| Tinkerbell_5683 a răspuns:

Pana in 3 luni

| CARLI a răspuns:

Pana la 3 luni maxim 3luni jumate! Funda plz!