| anonim_4396 a întrebat:

Pana la ce varsta cresc sanii? v-au crescut putin. apoi brusc sau cum? astept raspunsuri de la persoane care au trecut prin asta, nu citate de pe siteuri, va rog big grin! si.cum ii pot tonifia?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pana la prima alaptare.
Pe urma,cam cad,adica isi pierd fermitatea si incepe usorul declin,absolut fiziologic de altfel.
Ca sa-i tonifici,vei folosi creme speciale pentru bust,dupa fiecare baie sau dus,vei face gimnastica speciala pentru sani si,la baie,vei face dusuri scotiene,in zona sanilor(apa calda alternata cu apa rece, in jet de jos in sus).
Important este si sutienele pe care le folosesti, nu trebuie sa te deranjeze sau jeneze in vreun fel si trebuie sa sustina fara sa preseze.
Spor si bafta!happy

| LittlePrincessi a răspuns:

După prima naştere numai cresc.