| anonim_4396 a întrebat:

Pana la ce varsta pot oamenii sa faca dragoste? Si, de ce nu mai pot?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbati:Ei pot face de la 11-12 ani, de cand le apare scurgerea aia alba.De la 45-50 de ani nu mai apare asa ca raman impotenti.
Femei: de la 11-13 ani le vine ciclu si atunci pot face.La 50 de ani intra in menopauza si nu le mai vine.

8 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Pana pe la 45 de ani cand femeile intra la menopauza laughing
dar cred ca sunt femei care o fac si cand trec de 45 de ani laughing)

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Dar nu inteleg care este treaba ta?! TPU este un site in care raspunzi unor intrebari si ajuti oameni, nu ii jignesti. Oricum nu m-ai jignit pentru ca nu ma pun la mintea ta, daca erai fata inteligenta ma lasa-i pe mine sa fiu fraiera si ma ignorai, dar se pare ca intereseaza ca sunt fraiera si prin chestia asta, te autocaracterizezi. Pa!

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Cum am precizat, nu ma pun la mintea ta deoarece esti o mahalagioaica si o tata impertinenta!winking Asa e romanu', critici dar la tine nu te uiti, ar fi mai bine sa iti pastrezi comentariile stupide pentru tine, daca nu vrei sa ti le indes eu tie pe gat, cu forta ca sti ca ce e nedigerat te poti ineca si cine stie unde poti ajuge apoi! Ia-o ca pe un sfat care ajuta, ca sfatul meu sigur te ajuta! O fi intrebarea mea imbecila si din plictiseala, dar esti mai imbecila tu, si raspunsul tau! O zi buna, papusica!winking

| sniper2998 a răspuns:

Barbatul din punct de vedere sexual poate continua pana la 80 de anim dar desigur exista probleme cu inima, cu creierul, cu tot corpul, iar la femei pana la 65 de ani, la 45-50 nu mai pot face copiihappy

| ValyMT2 a răspuns:

Poti sa faci dragoste la orici varsta. Dar nu poti face copii dupa 45 de ani.

| adelolyta a răspuns (pentru ValyMT2):

50 fiindca atunci intra femeile in menopauza

| splash132 a răspuns (pentru ValyMT2):

Barbatii au spermatoizi virili chiar si pana la 80 de ani, iar aia cu 50 de ani cu impotenta nu e adevarat pentru toti. daca nu consumi alcool mult si faci miscare fizica esti capabil sa dai la buci si dupa 50 de ani. evident este si viagra

| Carlacearea a răspuns:

Asta depinde de ai de obicei pana la 40-50 dar exista si multe excepti si nu mai pot din cauza ipotentei