| nikname a întrebat:

Pana la ce varsta va crescut penisurile?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Ii felicit pe cei care au raspuns inaintea mea! Fratilor, nu am ras in hohote de cateva luni, asa cum am ras cand am citit raspunsurile voastre.Acum, lasand gluma la o parte, sa-i raspund lui Bogdan90rol:
Se considera ca tanarul este, pana in jurul varstei de 21 de ani, intr-o continua dezvoltare si asta cuprinde toate segmentele si zonele corpului - cap, maini, trunchi, picioare, etc. Aceasta dezvoltare mult mai pronuntata in perioada pubertatii cand secretia de hormoni incepe sa isi faca "datoria" – vocea se ingroasa, apare pilozitata, se dezvolta sistemul osos, se dezvolta musculatura, se dezvolta penisul. Dar aceasta dezvoltare pronuntata nu porneste "ceas" la toti baietii iar inceputul ei poate fi pe la 9 ani, pe la 12 ani, pe la 14 ani sau chiar si mai tarziu. Daca penisul tau "ia startul" ceva mai devreme nu trebuie sa "te dai cocos", tot asa, daca "ia startul" ceva mai tarziu nu trebuie sa crezi ca esti "un puiut"... undeva pe la 20, 21 de ani diferentele vor fi aproape neimportante...

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Curios...Penisul meu descreste pe zi ce trece.

| foxi a răspuns:

Pana la 65 de ani!

| Cronki a răspuns:

La mine creste in fiecare dimineata! laughing

| Hannibal_8732 a răspuns:

O sa iti mai creasca stai linistit eu am 24 si a crescut in ultimii 2 ani destul de considerabil

| OFM a răspuns:

Inca mai creste eri am avut 19 cm iar acu 21

| Brain a răspuns:

Penisul meu deja e prea mare pentru a se mai mări. Imaginează-ţi un penis luuuuuuung de 3 metri şi gros cât un stâlp de înaltă tensiune. Ăla e penisul meu.