| CristianCeban a întrebat:

Pare a fi o intrebare stupida, dar, din ce cauza baiatul, normal, trebuie sa fie mai inalt comparativ cu partenera?

Răspuns Câştigător
| SebastianCMT a răspuns:

Depinde, normal baiatul (barbatul) trebuie sa fie mai inalt, de ce? Pentru ca in general barbatii sunt mai inalti decat femeile, dar sunt si exceptii! Pentru ca barbatul este vazut cap de familie si el trebuie sa fie mai inalt!

2 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Pentru ca nu sta bine unui baiat( barbat) sa fie mai mic decat fata...
Uita-te la Irinel si Monica Columbeanu, cum crezi ca arata?
Chiar nu arata bine sau fie mai mic baiatul, mai ales cu 15-20 cm!

| costi900 a răspuns:

Bai sincer daca e dragoste nu conteaza asta happy