| Adrian37 a întrebat:

Stiu ca pare o intrebare stupida dar vreau sa vad parerile voastre:
-inalt
-blond
-ochi albastri
-bine facut
-bogat
Ce sanse are?

Răspuns Câştigător
| V3ra a răspuns:

Pitipoanca care sa-i manance toti baniiwinking (din cate vad cam asta cauti, daca vroiai o fata serioasa nu faceai descrierea asta de -scuza-mi expresia- "cocalar")

| Adrian37 explică (pentru V3ra):

Iti apreciez raspunsul laughing, mi-am descris un coleg si am vrut sa vad si parerile altora, oricum si eu i-am dat aceeasi porecla dar nu stiam daca am procedat binelaughing

| HueyFreeman a răspuns (pentru Adrian37):

Depinde de trasaturile specifice. aiPhone 5, cu BemVeu, haine de zici ca s-a imbracat pe intuneric si nu in ultimul rand lantul lui Patrocle, obligatoriu gold edition. Astea doar completeaza imaginea.

| Exilee a răspuns (pentru HueyFreeman):

PUAHAHA laughing))

7 răspunsuri:
| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Da...un adevarat martalog.

| IMS a răspuns:

Sanse sa ce?

| Lollipoop a răspuns:

Șanse la ce?

| BunaciuneaTPU a răspuns:

Ai uitat sa zici:modest.