| anonim_4396 a întrebat:

Parerea vostra despre o fata de 18 ani in relatie cu un baiat de 28 ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer cea mai faina:d. Relatile cu diferenta de 10 ani (cu conditia ca fata sa aiba peste 18) mi se par relatiile cela mai bune, deoarece aici, el, mai matur fiind, stie ce vrea si stie cum sa se comporte cu o fata, nu cum o fac baieteii astia de 18-19 ani. Deci eu cred ca e o relatie care chiar are viitor:d.

Daca esti tu in cauza, muuulta bafta si fericirelove struck. `!:*:*:*

20 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Imi va fi mila de barbat peste vreo 20 de ani. Cred ca va deveni filosof.

| Hmmmm a răspuns:

Nu am nici o parere despre fata.nu pot sa o am atat timp cat nu am stat de vorba cu fata, nu o cunosc.
un singur lucru, insa, imi este cat se poate de clar: relatia nu va rezista mult.la un moment dat diferenta se va simti intre cei doi si relatia se va termina. un barbat de 28 de ani nu cauta acelasi lucru de la o relatie a o fata de 18 ani. e mult prea mare diferenta. unele relatii de aceste gen rezista, dar sunt prea putin cazurile astea.

| foxi a răspuns:

Mere ca unsa!

| Monica a răspuns:

Atâta timp cât există respect, iubire şi încredere nu văd de ce nu ar fi ok o relaţie. Vârsta nu este atât de importantă dacă iubeşti persoana respectivă. Până la urmă este o diferenţă de 10 ani.Nimic ieşit din comun. happy
Dacă ii va respecta deciziile, o va sprijini şi o va iubi, totul va decurge foarte bine.

| shtephie a răspuns:

K in timp ea se va plictisi de elwinking Si ca el profita de ea! E diferenta marewinking

| smile a răspuns:

Daca cei doi se iubesc reciproc nu am cce comenta.In dragoste parerea mea este ca varsta nu conteaza. evident sunt persoane rele care critica aceste cupluiri insa trebuiesc ignorati. Fundita?happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ciresikaaa a răspuns:

Pai sti cu vine vorba aia: "Dragostea varsta nare" daca se iubesc, mult noroc in continuare funda?

| ronin33dan a răspuns:

Ce este asa de speriat sau de anormal?! Nu prea este ceva iesit din comun.Multe cupluri sunt care au o diferenta mai mare ca a ta.Mai ales ca inainte cam asa mergea treaba, sotul mai mare cu cel putin 7 ani decat sotia! Nimic anormal.Have fun!

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu conteaza diferenta de ani important e sa se iubeasca

| Unbearable a răspuns:

Buna.
Ar fii ok, dar, haideti mai! Sa recunoastem! Dragostea e trecatoare... happy
Bye!

| Kitty a răspuns:

Nu-i nicio problema. Daca cei 2 se inteleg bine si se respecta unul pe celalalt, se inteleg, se plac bineinteles, se ajuta, de ce nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Andandut a răspuns:

Dragostea nu are varsta!

| aisha01eu a răspuns:

Daca te iubeste (nu pentru pat si tu pe el pentru bani) atunci da. Eu de exemplu am avut o "experienta" cu cineva mult mai matur si pot spune ca a fost ceva unic. Nu au fost banii la mijoc, ci o "atractie" reciproca. Din pacate diferentele prea mari dauneaza, dar cea de 10-15 ani nu happy.

| sefata a răspuns:

Parerea mea? la cei 21 de ani ai mei. Am prieteni de 28-30 de anii care se combina cu tipe de 18-20 doar fiindca sunt naive si se lasa usor in pat! Bineinteles ca ele habar nau chestia asta si spun ca e alesu. Da iti spun sincer iubita mea ca aia sunt insurati si au si cel putin un copil! happy Am un prieten care la 31 de ani s-a combinat cu o tipa de 19 si e insurat si are si copil. Chiar daca nu va recunoaste voua ca nu e prost sa zica "sunt insurat"ca dupa si-o mai trage cu el masalaughing fetelor nu fi-ti naive, ce astia de 19-20 nu va mai satisfac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probleme sigure.nu acum.tarziu.peste 40 de ani.eheee,o viata de om.

| MysteriousBoy a răspuns:

Foarte okay odata ce se iubesc si nu sunt impreuna doar pentru sex si/sau bani.

| Ɩиɢɛятяιƨт a răspuns:

Nu stiu ce sa spun.verisoara mea are 14 ani si este cu un baiat de 24 de ani. e aceeasi diferenta ca si la tine. oricum, daca va iubiti, va doresc sa fiti foarte fericiti si sa aveti o poveste de dragoste cu "Happy End!"

| mika_4756 a răspuns:

Colega mea de banca are 17 ani si e cu un puscarias de un an jumate. El are 32 de ani.Si merge reletia chiar foarte bine!