| shineofblood a întrebat:

Parfumul cu feromoni mit sau realitate? Ce credeti, functioneaza?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La animale merge big grin

| Alice_6278 a răspuns:

Realitate>cared ca funktzioneaza:*

| radu75 a răspuns:

Mit. pai pitipoancele ce naiba ar mai face? ar fi muritoare de foame, nu ti dai seama? moni columbeanu ar fi maritata cu un muncitor si ar lucra la un chiosc de ziare de la coltul blocului!

| mihai_6493 a răspuns:

MIT. Singurul feromon despre care se crede ca ar functiona la oameni e...transpiratia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia ungete cu ei, si vezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sa va dau e raspunsul functioneaza dar alea scumpe nu alea ieftine
trebuie cumparat parfum cu feromoni hot man si nexus