| Bogdan_Cyclamen_1986 a întrebat:

Pasionate de bdsm avem pe aici? Si ce anume va pasioneaza referitor la bdsm

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ce e BDSM? Ce inseamna?

| sofisis a răspuns:

Parca erai virgin. De unde stii tu cu ce se mananca BDSM -ul?

| Bogdan_Cyclamen_1986 explică (pentru sofisis):

Practic de cativa ani bdsm, cum naiba sa fiu virgin? laughing)

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu ma pasioneaza.

| aumih16 a răspuns:

In bdsm importante sunt bondage disciplina dominarea supunerea sadismul masochismul si siguranta in primul rand bdsm asa imi place cum sunt imbracate alea mistress goddess domme in latex piele cel mai mult ma pasioneaza bdsm de tip bimbo bimbofication feminization sissy sissification findom femdom joi cei pov body swap gender swap body possession chestii de astea nu cele mai dure astea in nici un caz