| XatomisX a întrebat:

Patesc uneori sa imi zica prietena mea ca nu are chef de iasa in oras e de rau? ar trebui sa ma ingrijoreze? nu iese cu nimeni oricum

4 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Stai liniştit, nu ai de ce să te îngrijorezi. Nu are chef, e normal.
O zi frumoasă!

| 8imal a răspuns:

Princialul nu e ca nu iese ci daca se simte bine in prezenta ta? nu e doar scriptic... la bine si la rau... poate ca nu are chef sa iasa.e de condamnat?

| IntrebareCuRaspuns a răspuns:

Cum sa fie de rau? tie iti vine tot timpul sa te plimbi pe afara? mie unul nu, mai bine stau in casa cateodata si ma uit la TV, sunt mai linistit... Incearca sa vorbesti cu ea poate are ceva probleme in familie sau cine stie...

| alina030206 a răspuns:

Poate ca nu se simte bine in locurile unde vrei tu sa mergi,, incarca sa vb cu ea sa vezi ce ii place