| playerno a întrebat:

Pe 15 martie am avut o scurgere de sange care nu era menstruatia, apoi am facut o cu prietenul meu in apa neprotejat si acesta nu si a dat drumul in mine. Dupa acest act sexual nh am mai avut acea scurgere. Pe 28 mi a venit menstruatia care trebuia sa vina pe 4 aprilie, deci a venit mai devreme. Aceasta ara o culoare rozalie si m a tinut in jur de 4 zile si nu a fost abundenta. As putea fii insarcinata?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, dar vezi ca acum sunt recomandate nasterile tot in apa. Se pare ca sunt mult mai putin dureroase.

| playerno explică (pentru neutrino):

N am nevoie, dar mersi o sa stiu pe viitor. Chiar nu ma gandesc la o sarcina in viitorul apropiat :d

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa fi insarcinata dar sunt putin suspecte intamplarile astea. Pot fii dereglari formonale dar totusi fii atenta, daca pari sa te simti rau fa-ti un test!