| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce parte au homosexualii piercing? (in ureche)

Răspuns Câştigător
| DrDeath a răspuns:

Pe partea dreapta in totdeauna. Sper ca te-am ajutat.Succes!

9 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Dreapta

| Mariella a răspuns:

Unde au ei chef. chiar am ajuns sa categorisim oamenii in functie de urechea in care au cercel?!

| MyNameIsNotImportant a răspuns (pentru Mariella):

Am intrebat doar nu te enerva.din curiozitate.winking

| pinkpumpkin a răspuns:

In partea dreapta sau in amandoua.

| senstein a răspuns:

Dreapta. Eu am in ambele sa fiu mai sucar.

| darkdragons a răspuns:

In dreapta sau in aman2 dar daca vezi cu cercel in ambele parti sunt ori gay ori normali da nu-i intrebalaughing

| maramaryyy a răspuns:

Chiar are importanta?

| alexandru171 a răspuns:

Eu am avut pierce si in dreapta si in staga si in amndouo odata si in buza asta nu inseamna ca sat gai asta cu care are cercei in dreapta staga era asa o vorba la sto dar cred ca ati place de fre unu si nu est sigur daca e de al tau de aia vrei sa vezi unde are cercelu

| MyNameIsNotImportant a răspuns (pentru alexandru171):

Nu.daca ar si asa l-as intreba direct lol laughing dar am auzit la multi rahatu asta si vroiam sa stiu exact.sau la lesbiene e acelasi lucru.