| cristynaGoldenRose a întrebat:

Pe ce teme as putea discut la prima intalnire? Adica as vrea teme in care sa nu arat ca sunt timida (ceea ce sunt) Si ce ar trebui sa vorbesc ca sa-l pot cuceri sau sa-i placa cel putin

P.S am facut cunostinta pe internet(facebook)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la ce hobby are, daca nu specifica asta vezi la intrebarile si raspunsurile lui de pe fb sau lasa-l pe el sa abordeze o tema, nu trebuie sa te grabesti in raspunsuri, calculeaza-ti raspunsurile pina sa le dai, daca vezi ca incearca sa te atinga nu-i permite si nici sa te sarute, poate dupa 3-4 intalniri sa-i permiti sa te tina de mina, bafta

| RetardedRacoons a răspuns:

Povesteste-i prin ce ai trecut ca sa scapi de hemoroizi!

| zeama a răspuns:

Despre fotbal.