| Radandam a întrebat:

Am o întâlnire cu o fată. Cum fac sa o impresionez de la prima întâlnire și sa ma placa? Ce as putea sa ii cumpăr de la prima întâlnire sa fac o impresie buna? Și ce as putea sa vorbesc cu ea? Vreau sfaturi

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-i cumpăra nimic, e gest de disperat. eventual în timp ce vă plimbați sau ceva îi poți lua random o ciocolată sau o floare, e mai apreciat gestul decât să te duci cu ele pregătite de acasă

| RAY a răspuns:

Lasa cumparaturile si vorbele,intalnitiva undeva intr-un loc periculos, frica determina atractie, fetele ce vor? sa stie ca ala e un tip curajos, asa cu cumparaturi o sa ai parte de o materialista, fetele vor actiune, ceva nou

| Sofer a răspuns:

Totul vine de la sine. Sa fi tu însuți și nu o da în bara.

| Crackman a răspuns:

Dude... Te duci daca vrei neapărat o floare dar repet o faci cu florile după câteva întâlniri și chiar simți ceva pentru ea.
Că sa o impresionezi fii tu pur și simplu nu pune o masca sau ceva. Daca te place cum ești bine, nu iar bine.
Deschide ușa, nu întârzia, plătește masa.
O întrebi ce îi place, ce ar face daca ar avea de ales intre ce și ce și de ce așa și nu așa.
Poți să nu fii de acord cu ce zice ea fara frica, doar nu vrei să arăți că un pămpălău in fata ei și să aprobi absolut tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei incerca sa o impresionezi o vei impresiona in mod negativ. Doar incearca sa nu fii plictisitor. Daca te intreaba ce ai mai facut nu spune "mai nimic" baga tu ceva acolo cat de mic doar nu face sa para ca esti un pierde-vara. Trebuie sa fii câtuși de putin interesant.

Cred e ca cam mult sa ii cumperi ceva de la prima intalnire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune ceva despre ea ca nu toate se impresioneaza cu masina scumpa si un trandafir frumos
(glumesc sunt toate pe interes)

Dacă e ceva de plăcut la tine o să îi placă sigur, nu trebuie să faci ceva special. Poate doar să nu îți uiți bijuteriile de platină acasă.
Ce cumperi, depinde de unde are loc întâlnirea și cu ce scop.
Dacă are 15 ani nu cumperi cătușe.
Dacă are 35 nu cumperi o vată pe băț.
Acum mai depinde și de tipul de personalitate.
Unele vor mai subliminal, altele mai direct, rămâne la latitudinea ta să citești "fata" cum trebuie și să îi oferi ceea ce vrea ea cel mai mult. Pe lângă înțelegere, pu&ă, afecțiune. It's your job to guess. Ea o să îți spună că vrea ceva dar tot timpul e ceva ce nu o să îți spună pentru că vrea să se joace. Indiferent că are 15 ani sau 35 sau 50. E același joc, doar participanții și regulile sunt diferite.