| valerika16 a întrebat:

Pe ce teme pot vorbi cu un baiat de care-mi place!

6 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

De ori ce care va place vouahappy

| misterioaѕa a răspuns:

Ii descoperi preferinele muzicale, ce seriale ii plac, ce filme au marcat-o, cum se comporta intr-o relatie (asa, de dragul conversatiei)

| misterioaѕa a răspuns:

Ii descoperi preferinele muzicale, ce seriale ii plac, ce filme l-au marcat, cum se comporta intr-o relatie (asa, de dragul conversatiei)

| IMC90 a răspuns:

Sunt 90% sanse sa fie microbist si 60-70% sanse sa tina si cu o echipa romaneasca.
Pune-te bine la punct in materie de football si ai sa vezi ca poti discuta ore in sir pe tema asta. Nu incerca sa-l ametesti cu moda sau seriale, de regula mai mult adolescentele sunt interesate de acestea doua.

Oricum, daca te place cu adevarat va incerca orice ca sa se bage in seama cu tine, deci subiectul comun nu ar trebui sa fie un impediment.

| Iulitta a răspuns:

Pe subiectele care va leaga adica daca sunteti la scoala puteti sa vorbiti despre profesori, materii sau daca ii place ceva anume cum ar fi fotbalul sau jocurile intreaba despre ele dar nu abuza de subiecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce teme te intereseaza pe tine, pe el, pe amandoi, pe toata lumea, etc.