| anonim_4396 a întrebat:

Despre ce poti sa vorbi cu un baiat? Adica pe ce teme?

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Pai puteti sa vorbiti despre colegii de clasa (daca sunteti in aceeasi clasa) sau poti sa ii pui diferite intrebari cum ar fi:
- Ce culori iti plac?
- Ce carti ai citit/citesti?
- Ce muzica asculti?
- Care e cantaretul tau preferat?

Etc. Si o sa te mai intrebe si el.

6 răspunsuri:
| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

Pai subiecte comune... ceva care sa va placa amandurorabig grin
De ex un cantaret(cineva din showbiz)
chiestii d viata (dar nu f personale)
intreaba-l despre ceva la care stii ca se pricepe si in place sa vb despre acel lucruwinking
succes:*

| Blackflake a răspuns:

Eu zic ca depinde de baiat.Cu unii poti vorbi orice aproape, cu altii poate le place sa vorbeasca doar de masini si sporturi sau depinde de cum sunt ei.
Cu un baiat sensibil poti sa vorbesti aproape orice si chestii de fete si altele.Acuma depinde de cat de mult il cunosti. Daca intrebi ce poti vorbi cu un baiat inseamna ca nu il cunosti prea bine.Deci in prima faza poti vorbi despre lucruri care yi plac lui si poate printre ele iti regasesti si tu unele subiecte care sa iti placa, si asa discutia o sa curga destul de usor si timpul o sa treaca foarte repede.winking

| lorenna_6130 a răspuns:

Punel si tu sa zica despre el ,ce ii place sa faca ,despre muzica .Intreabal si tu cum ii place sa fie fata perfecta chesti dinastea... apoi intrand in discuti deastea sunt sigur ca o sa iti vina idei pe parcurs.

| cipicu92 a răspuns:

Masini, fotbal, haine de firma (sportive), sex (daca el prezinta un interes pe subiectul acesta), filme (depinde ce gen prefera)

| midiots a răspuns:

Intreba-l ce a mai facut, sau daca ii place sa joace fotbal intreaba-l cu ce echipa tine, carei jucatoru lui preferat si pe unde merge sa se joace si cu cine...winking

| fafanstefan a răspuns:

Deci poti sa-i zici ca e foarte bun la un anumit sport...sau ca iti place cum ii sta azi...vezi u