| AndreeaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a întrebat:

Pe ce teme poti vorbi facebook cu baiatul care iti place?

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Incepi sa intrebi despre el, ce face, ce-i place... Temele pot sa apara pe parcursul discutiei daca aveti interese comune.

| AndreeaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD explică (pentru ElenaSA):

Eu il vad interesat sa vorbeasca atunci cind atingem teme mai aprinse

| Rakanishuu a răspuns:

Daca nici macar atat nu te duce capul...

| lenutzyk a răspuns:

Intai vezi daca aveti vreo tema comuna, pentru ca in mod normal doua persoane vorbesc despre un subiect de care sunt interesati))
Si apoi despre mai multe, aici depinde si de cat e de interesat baiatul sa disute cu tine, el de fapt ar trebui sa fie cu initiativa )