| Joyfetih a întrebat:

Pe ce trebuie sa te axezi mai mult cand faci sex cu o femeie? Pe preludiu ( Saruturi, sex oral, masaj) sau penetrare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat ca inainte de actul sexual propriu zis sa fie intretinut un preludiu cat mai bine efectuat si care pe cat este posibil. sa reprezinte fie de fapt un petting prin care sa se urmareasca si sa se si reuseasca pregatirea cat mai completa atat a ''pasaricii'' cat si a starii psihico-mintale a partenerei. Succes!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe ambele. Daca nu exista preludiu, pentru ea va fi un chin partida de sex. Chiar si pentru tine. Vei simti ca o bagi prin scandurile unui gard.

| mihai69 a răspuns:

Preludiu 1000 %.

| Emilian65 a răspuns:

Pe toate.

| SG1995 a răspuns:

Pe femeie.

| kepler22b a răspuns:

Intreaba o femeie. O sa iti raspunda sincer. Barbatii... sunt barbati. laughing)

| CristinaIoana8888 a răspuns:

Preludiu, femeile îl adoră