| JohnCena02 a întrebat:

Pe counter strike 1.6 daca imi pun un nume si ies din joc cand intru nu il mai am. ce sa fac sa il am mereu,permanent,? poate fi de la setari sau din folder? sau cum rezolv ca am mai rezolvat odata, dar am uitat cum crying cine imi spuna si merge? funda +vot. multumesc! ps:scuzati categoria!

9 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

laughing
Ce drăguț ești, iar n-ai rezolvat?

| JohnCena02 explică (pentru h3r):

Cu top15 da ca am reinstalat windosu da cu numele nu

| h3r a răspuns (pentru JohnCena02):

Știu că era din consolă dar era și de la opțiuni, acolo de unde îți fixai T-ul ăla laughing emblema aia. Ia vezi acolo.

| TizZu15 a răspuns:

Iati alt cs nu cs bestial sau panarame din astea.

| X3NNoNCs a răspuns:

Cel mai simplu intri in CS, Dai pe " ` " adica "Consola" si scrii Exemplu : name x3nnoncs / dar sa nu fie nici un spatiu in nume ca nu merge dupa ce ai dat un enter scrii save si iesi din cs si intri iar sa vezi daca merge. Funda?

| JohnCena02 explică (pentru X3NNoNCs):

Nu e wa spatiu am numele aBc straight face si nu nu merge

| justfoo7ay a răspuns:

Deschide-ti clientul de CS. Scrie in consola urmatorul rand:
cl_timeout 0; alias cl_timeout sizeofplm
Funda, sa ma c*c pe ea?

| LiVeeee a răspuns (pentru justfoo7ay):

rolling on the floor))

| JohnCena02 explică (pentru justfoo7ay):

Du-te dracu daca n-ai ce face