| JohnCena02 a întrebat:

Pe cs imi pun un nume si daca ies din cs si intru iar nu il mai am adica trebuie sa-l bag din nou. cum sa fac ca sa il am mereu. adica cred ca am umblat pe la setari cv sau sa modific cv in folder? ca am mai rezolvat asta odata da numai stiu cum.idei?

Răspuns Câştigător
| IamPharell a răspuns:

Atunci inseamna ca e scris "config"

| JohnCena02 explică (pentru IamPharell):

Ok mersi dar cu comanda "mwheeldown" "+duck" cum fac? ca tot asa sa o am permanta sa nu o bag mereu?

| IamPharell a răspuns (pentru JohnCena02):

Pai scrii bind "mwheeldown" "+duck" acolo big grin

| IamPharell a răspuns (pentru JohnCena02):

Scuze pentru intarziere. pentru orice intrebare legata de cs ma ai la prieteni. da-mi un PM. bind "mwheedown" "+duck"

5 răspunsuri:
| IamPharell a răspuns:

In folderul unde ai instalat cs ai un subfolder cstrike. acolo ai default.cfg, il deschizi si cauti unde scrie NAME:...-aici iti pui numele si dai save.

| JohnCena02 explică (pentru IamPharell):

Nu gasesc default.cfg in folderul cstrike!