| Sara2 a întrebat:

Pe data de 6 septembrie prietenul meu m-a atins la intrare in vagin cu varful penisului, {nu a bagat-o nici nu a ejaculat} doar m-a atins acolo o secunda exact la intrare in vagin, pe data de 17 septembrie trebuia sa imi vina, si suntem deja in 18 ca e trecut de 12 noaptea si...nici un semn, aseara ma durea mijlocul, si azi dimineata ma durea mijlocul iar cand m-am trezit, e posibil sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Asteapta pana in 27 septembrie si,daca tot nu vine,fa un test de sarcina.
Dar,nu cred ca ti s-a intamplat nimic,banuiesc ca te doare mijlocul tocmai pentru ca trebuie sa-ti vina.
Ca a intarziat, mai intarzie, nu e grav.Raceli,mici dereglari hormonale,suparari,oboseli, toate astea duc la niste intarzieri ale ciclului, nu te nelinisti.

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Si cand te-ai trezit, era dimineata!

| anka89 a răspuns:

Nu,nu te ingrijora, pote ti se mai deregleza, si chiar daca a avut si acel lichid peejaculator nu are cum sa fi insarcinata.

| Aasdfghj a răspuns:

Nu ai cum sa fi insarcinata, stai linistita:* doar iti intarzie.se mai intampla.

| Assassins a răspuns:

Da...o sa nasti un copil cu cap de penis, felicitari mamico.

| cristinacrissss a răspuns:

In nicun caz nu esti insarcinata. iti intarzie si e normal

| alexutzzu97 a răspuns:

LOL ce intrebare cum sa fi insarcinata doar din-tratat. laughing)