| Sara2 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca m-a atins cu varful penisului in zona aia dar nu a bagat-o deloc, 1 sec a durat exact la intrare nu a bagat deloc, e vreun risc?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, exista. Foarte mic, dar pana la urma, e contact sexual neprotejat si tocmai varful penisului este umezit de lichid preejaculator.

| Kylexy a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu a ejaculat nu exista acest risc.

| Miuriel a răspuns:

Da, exista un risc, dar destul de mic.Cred ca ar trebui sa te duci la doctor.
Pa, pa!

| mika a răspuns:

Nu e nici un risc, daca ejacula in tine atunci era un risc foarte mare

mai bine mergi la un doctor si fa un control sa nu ramai cu vreo infectie sau ceva de genu!
bafta!

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Nu nu are ce risc sa fie...eu asa credhappy

| Alleecs a răspuns:

Nu este nici un risc sa fi ramas insarcinata

| OvidiuDanzka a răspuns:

Daca habar nu ai ce e aia viata sexuala de ce drace ai inceput`o?

| madykary a răspuns:

Nu,delocwinking dar ai grija cand intretii relatii sexuale sa te protejezi pentru a evita o eventuala sarcina!:*

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Nu fa proasto ramai insarcinata numai daca sperme iti inpta in corp si penisul atinge testiculele femei DAAAAAAAAAAA esti prafff nu sti n imic! rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu cred