| Mh221 a întrebat:

Pe penis lângă testicule am puțin pielea uscata, de la ce este? O să se decojeasca singura? E ca și când ai pune super clei pe mana așa e uscat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste o solutie/crema/unguent cu actiune de intretinere si de hidratare a pielii pe care o poti gasi la raionul de cosmetice a oricarui supermarket. Poti folosi si crema Nivea care va avea in mod sigur efectul scontat cel de a inmuia si hidrata si catifela pielea in zona respectiva. Sanatate!