| Mango21 a întrebat:

Penisul curbat spre stanga sau dreapta, este un dezavantaj intr-o relatie intima?
Eu il am spre stanga, cine se mai confrunta cu problema aceasta?
P.S. Intr. pentru baieti.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este nici un dezavantaj. Toti baietii il au un pic curbat spre stanga sau dreapta, dupa cum sunt si ei: stangaci sau dreptaci.
Dezavantajul apare cand este foarte indoit sau sau sta in jos...

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu iti face probleme de curbura penisului. Nu te va incurca cand vei face sex cu iubita ta.

| Sofer a răspuns:

Nu e niciun dezavantaj. Poți desfășura fără nicio problema actul sexual.