| MaFacDeCacatDacaPunNume a întrebat:

Pentru băieți:
Când am penisul in erecție (mărit) nu pot să îl decalotez la maxim și când e mic pot. De ce?

Și dacă reușesc să îl decalotez la maxim mă doare, ce fac?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa vizitezi un urolog sau chirurg, pentru ca imposibilitatea decalotarii penisului spune ca ar fi vorba de FIMOZA si singura solutie este o incizie mica, facuta cirurgical.
Operatia dureaza 5-10 minute si se face cu anestezie locala.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog care iti va spune ce este de facut in asemenea situatie.

| HoriaHH a răspuns:

Boooos, ce asa de elevat, taie-l.