| Cioarafaranue a întrebat:

Salut,dacă am fimoză și îmi decalotez penisul când nu e in stare erectă, iar dupa intra in erectie exista o posibilitate sa se intample ceva? Adica sa fie dureros sau altceva?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai poate sa respire.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampa nimic pana in ziua in care se blocheaza si nu mai poti urina si nici masturba, ca de sex nici nu poate fii vorba, odata ce este imposibil sa se decaloteze cand este in erectie.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ai fost tu diagnoticat cu fimoza sau doar ai citit pe google? Da, exista posibilitatea.Gasesti pe net exercitii specifice: https://www.pristyncare.com/blog/phimosis-stretching-exercises/

| Hyperion7 a răspuns:

Ar fi mai ok daca ai face-o in timpul dusului atunci când pielea e mai elastica.
In afara faptului că nu o sa poți trage pielea înapoi până nu intra în stare fleasca, nu se întâmpla nimic altceva

| Bobbi1234 a răspuns:

Nu exista nici un risc. Dar ar fi bine in timpul dusului sa incerci sa o decalotezi. Trebuie sa ajungi sa poti sa o faci indiferent de starea ei. Ma refer erectie sau nu. Succes