| deniedaccess a întrebat:

Pentru baieti! ce va place si ce va atrage la o fata? sincer!big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca toti ceilalti ar spune sa nu stiu amuzanta sau nu stiu ce alte prostii, oriqm la baieti in primul rand conteaza aspectul fizic, sunt baiat sh stiu mai binewinking deci daca arati bine ai 60% sanse sa fii placuta, iar daca esti sh amuzanta sh toate cele ii vei avea p toti la picioare.succes

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Sincer? Intai ma uit la caracter. Dar hei, daca are si forme, asta e doar un bonus D:

| Damian a răspuns:

Părul, faţa, pielea, sâni, fundul, picioarele, îmbracamintea, felul de a fi, sufletul, etc...

| LoveAngel223 a răspuns:

Sunt fata dar sigur sanii fundu si capu acum depinde si de baiat

| Ionutzz97 a răspuns:

Sa fie desteapta, frumoasa, etc.

| Loryoficial a răspuns:

BUNA. pe mine ma atrage o fata frumoasa, desteapta, si sa fie de varsta mea, sa fie cinstita [adica sa nu minta] si sa aiba ochi frumosibig grin cam atatbig grin

| ecstasy:* a răspuns:

Pai am sa incep asa cum ai cerut si u sincer in primul rand la ce ne uitam la aspectul fizic dupa aceea daca vorbim cu ea si mai stiu eu ce si are un caracter bun vreau sa spun ca rade la glumele mele e naturala nu vreo fardata de dai jos fondul de ten cu spaclulaughing

| hsurtep a răspuns:

Daca este vorba despre fizic pe mine ma atrag foarte mult picioarele si fundul, sanii nu cine stie ce, dupa care parul lung(pentru mine e un semn de feminitate) si o femeie trebuie sa fie cat mai feminina nu? ca de aia e femeie...sa se imbrace feminin, sa se poarte ca atare.

| Paul_2372 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place fata la o fata nu prea ma uit eu la formele ei dupa acea comportamentul happy... bine am 15 ani poate mai incolo o sa ma schimb happy