| CITESC a întrebat:

Fetelor...ce va place la baieti? Adica ce va atrage la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Deyne a răspuns:

Pai..fidelitatea, aspectul fizic placut, simtul umorului, sinceritatea, calmitatea, intelegerea si tandretea.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Primul si primul lucru care ne atrage la cineva necunoscut indiferent de sex este aspectul fizic

inaltimea,bratele musculoase, fara burtica, dar in ziua de azi fetele se compromit cu uni pentru banii sau alte interese, dar fetele tinere prefera barbati frumosi, cei frumos si la dumnezeu i place

| Violleta2022 a răspuns:

Inteligenta, politetea, imbracamintea curata, aspectul ingrijit, parul spalat si pieptanat...

| Amalia12345678 a răspuns:

Mie imi plac baietii maturi,ingrijiti,perversi(doar atunci cand e cazul), sinceri, directi, fideli(sunt geloasa laughing ), inteligenti si activi.

| Dinamitæ a răspuns:

Caracterul,aspectul fizic nu prea, prea dar nici foarte, foarte.
Inteligenta, respectul,
modul lui de a vedea viata, si dragostea care o transmite. Sper sa imi gasesc si eu o persoana descrisa asa..mai rar

| TikiTakaTiki a răspuns:

Diferă în funcție de fată, dar în general:
Atitudinea, privirea, caracterul, inteligența, freza. Asta e ordinea.

| SilverPearl a răspuns:

Privirea,atitudinea,fizicul,daca este ingriit si daca are o atitudine protectiva asupra fetei de care ii place.

| Anonimarebela a răspuns:

Pentru mine atitudinea este cel mai de pret lucru.