| NiCoLe_8662 a întrebat:

Pentru baieti...cum ati reactiona daca o fata va zice ca va place? ea fiind minora si el major cu o diferenta de varsta de 6 ani?

3 răspunsuri:
| Karamel a răspuns:

Depinde. daca are de la 16 ani in sus ar merge happy... acu si cat de dezvoltata e fizic.ca daca pare prea copila e cam aiurea... pai unele fete de 16 ani sunt mai dezvoltate fizic chiar si psihic decat altele majorewinking

| shadovv a răspuns:

Cred ca mi-ar fi o oarecare frica de parinti pentru ca ei cred ca toti baietii sunt... mai ales la diferenta aia de varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nas accepta i-as zice (stai linistita ca vei gasi u pe altcineva) si bye