| Anca15 a întrebat:

Pentru baieti!
Cum Ati vrea sa arate o fata perfecta?
Vreau tot sa stiu...

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai frumusica, sa se injrijeasca mai ales ijienic, sa nu se machieze prea strident, parul sa nu fie prea lung dar nici prea scurt. Pe tine doar aspectul te intereseaza? Ar trebuie si partea suflteasca, in fine, la partea sfufleteasca sa fie de treaba, sa aiba incredere in baiat, sa nu fie geloasa din orice prostie, sa fie o fata lipicoasa(daca intelegi ce vreau sa spun), sa fie intelegatoare, serioasa... Funda? Plzzz

5 răspunsuri:
| crysty08 a răspuns:

Pai fata draga conteaza de baiaeti uni se uita la fund alti la sani alti mers alti fata alti piciore alti maini fiecare are un fix plus ca si restul trebuie sa fie bine dar cel fix e cel mai importatnt mie imi plac sani la o fata si plus ca in rest sa fie ok si s a fie draguta :d

| Impossibl3 a răspuns:

Pentru mine o fata perfecta ar fi exact cum e prietena mea:d

Frumoasa
Desteapta
Descurcareata
Sensibila
Bunabig grin(Stiti la ce ma refer mai au nev si barbati sa puna mana pe ceva)

| BOGDAN a răspuns:

Sa arate bine sa faca bot si sa fie cuminte... sa invete bine... sa se imbrace bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda draguta si sa nu fie fituaza

| FeRnAnDo2 a răspuns:

Sexy, imbracata frumos si cam atat stiu aa si frizura de emo.