| oOoLadyMoOo a întrebat:

( Pt. Baieti) As vrea si eu sa stiu cam cum ar arata fata PERFECTA in visurile unui baiat. Cam cum ar trebui sa arate si sa se poarte?big grin. laughing

Răspuns Câştigător
| Alex a răspuns:

Sa fie egala cu mine in toate puncturile de vedere. Sa fie desteapta, inteligenta, manierata, de treaba, de gasca, vorbareata, sincera, fidela, educata, cuminte, curajoasa, corecta, cinstita. Sa nu aiba fite si figuri. Sa aiba bunului simt si capul pe umeri. Sa inteleaga situatia financiara a baiatului si sa faca cinste baiatului cand are bani pentru amandoi. Sa se comporte frumos cu oamneii importanti din viata noastra (parintii, cei mai buni prietenii, rude, etc.) Daca ea oberva o problema de cuplu si el nu observa, trebuie sa zica baiatului ca sa se rezolve problema. Sa nu se supere la glume. Ma refer la glume bune, nu proaste. Sa nu fie pitipoanca, materialista, profitoare, mincinoasa, proasta, hoata. Ma atrage cel mai mult personalitatea ei. Sa nu faca lucruri rele, anormale si ilegale. Fiecare are calitatile si defectele lui. Nimeni nu-i perfect. Trebuie sa aceptam calitatile si defectele sufletului-pereche. Sa nu sufera de obezitate. Sa nu aiba infecti cu transmitere sexuala (boli cu transmitere sexuala).

1 răspuns:
| BossMan a răspuns:

Nu trebuie sa fie foarte frumoasa ci sa fie o fata buna la suflet, sa fie senzuala, sa stie cand sa fie buna si cand rea si sa ma placa asa cum sunt.