| Madda_3260 a întrebat:

Pentru baieti.batting eyelashes
Cum va place mai mult?
O fata epilata sau nu?
:d

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Normal ca oricarui baiat sau oricarei fete i-ar place partenerul epilat. Epilarea inseamna in primul rand parte din igiena corporala. Si daca esti intr-o relatie e ceva normal sa te ingrijesti de tine mereu pentru partener. Plus avantajul pielii matasoase ca de bebelus expus mai jos si de altii.

| Silvia a răspuns:

Bleahhh sunt fata dar cred ca e logic ca trebuie sa fie epilatalaughing.

| simoSTAR a răspuns:

Wtf laughing pai epilarea tine de igiena corporala a fiecareia

| hândel a răspuns:

Mie imi plac fetele cu par numai pe cap, eventual si in nas, dar sa nu fie lung incat sa iasa pe nari.winking

| LoveForShania a răspuns:

Nu sunt baiat. dar as putea intra in pielea lui sa iti dau un raspuns!
.depinde...unii se uita numai la picioare!

| daniDeeDee a răspuns:

Urasc fetele neepilate. :-&

| lacrimi a răspuns:

Pai nu cred ca mi-ar placea epilata... ia gandeste-te, cheala, chiar asa peste tot? Poate ai intalnit tu fata epilata, ca eu nu.

| lacrimi a răspuns:

Daca te referi la Triunghiul Bermudelor, normal ca zona este mai putin riscanta fara interferente negre si gadilicioase..si mai catifelata laughing

| dada a răspuns:

Nu sunt baiat... happy

dar nu cred ca unui baiat i-ar placea ca fata de langa el sa arate ca yety laughinglaughinglaughinglaughing

| mariutza a răspuns:

Depinde de baieti... unii le plac fetele epilate unii neepilate tongue

| T30D0RA a răspuns:

Unde sa fie epilata, draga?
Pe picioare logic ca trebuie sa fie epilata, la fel si la subrat.
Poate si acolo "jos".

| motanelul a răspuns:

Epilata normal

| babyangel a răspuns:

Cred ca baietilor le plac fetele complet epilate.cu plielea ca a bebelusilor.winking

| ZuuZaaA a răspuns:

Tu in ce zona te referi? ia spune-nerolling on the floorlaughing

| Madda_3260 explică:

...complet?
ca un bebe?

| ivan_8325 a răspuns:

Pune-ti intrebarea daca tie ti-ar placea un baiat neepilat. hai sa fim realisti si totusi de aceea s-au inventat metodele de epilare happy,, mie-mi place epilatawinking. daca e ceva rau. contact me