| MarianSteaua a întrebat:

Fetelor Unde va excitati cel mai repede, cel mai usorhappy si unde va place sa fiti sarutate :X?happy

Răspuns Câştigător
| 1992 a răspuns:

Un sarut la lobul urechii ma face sa nu ma mai gandesc la nimic, iar gatul e cel mai senseibil loc blushing

12 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Daca esti destept cand intre ti relati sexuale cu partenera poti apasa pe "buton" adica pe clitoris.cu atentie poti cu limbutza dar concentreazati toata atentia happy nu muska chiar daca iti vine laughing dupa aceea femeilor le plac mult saruturile pasionale. oriunde pe stomak,gat, piept, la piept nu musti de sfarcuri ca nebunu...soaptele la ureche... vorbe dulci sper ca te-am ajutat :X

| Marius2011 a răspuns:

Imi place mult de alexa rolling on the floor) e tare rau merita funda

| NoUseForAName a răspuns:

Pe lobul urechii le place cel mai mult, iti pot jura acest lucru.
Cu 5 fete am incercat acest lucru si toate sunt ude cand le saruti acolo big grin
Sper ca ti-am fost de folos.

| Alexaa_4438 a răspuns:

Ma excit cel mai repede cand ma pupi in cur...serios esti prost.

| Alexaa_4438 a răspuns:

Multumesc,chiar merit funda laughing

| nuamPleaca a răspuns:

Ma proastele poporului, aici e DRAGOSTE si SEX. daca sunteti prea pudice sa raspundeti tineti-va gura, pariu ca sunteti niste virgine cu bube-n cap.

| sweet_1875 a răspuns:

Ma pupi in cur laughing

| MarianSteaua explică:

Mm alexa :*:*

| Christinel a răspuns:

@bluefoundatoin rolling on the floor)))))))

| Unicornn666 a răspuns:

In cur. Esti prost happy

| Ammallia_9193 a răspuns:

Bravoo alexaa! chiar ca esti prost...

| Ammallia_9193 a răspuns:

Bravoo alexa! chiar ca esti prost...