| Adriana26 a întrebat:

Pentru baieti: la ce va uitati voi prima data la o fata pe care o vedeti pe drum?

Răspuns Câştigător
| Ionica9119 a răspuns:

Eu unul ma uit la ochii unei persoane. Imi place sa-i captez atentia uitandu-ma in ochii ei. Asa impusti mai multi iepuri: vezi daca te place (daca da, va zambi, daca nu, va intoarce capul), daca nu vine la tine si te intreaba ''la ce te holbezi?'' inseamna ca e o fata cu bun simt si desteapta (poate multa lume nu intelege, dar replica aia e de neam prost; deci...), si alte cateva chestii. Evident, ma uit si la cum arata, dar nu reprezinta asta nu criteriu prea important. Nu pentru mine.

| Adriana26 explică (pentru Ionica9119):

Vrei sa fim amici... thinking, pai lasa-mi id-ul tau de mess...si vorbim happy

16 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Toti vor raspunde la fata sau la par sa ofere o senzatie de baieti de treaba. Dar adevarul e ca toti se uita la fund si sani.

| eurynomus a răspuns:

Daca o vad din fata, la sanii daca o vad din spate la fundulet. u la ce te uiti prima data la un tip?

| Adriana26 explică (pentru eurynomus):

Poi.....la fata, la ochi in mod special.

| eurynomus a răspuns (pentru Adriana26):

Interesant raspuns, daca vrei sa dezvoltam subiectul intra pe mess pe idul: eurynomus3free

| RicăPăturică a răspuns:

La frumusetea fetei si la corp

| Neinteresantul a răspuns:

Ar trebui sa ne uitam la ceva anume?

| zbye a răspuns:

La cum este imbracata, daca se imbraca bine, la fata, si la fund big grin

| Elvina a răspuns:

Se uita sa vada daca avem sau nu ceva sub fuste.

| senstein a răspuns:

Eu doar la fata ma uit, sa fie frumusica, nu ma intereseaza sanii si fundul.

| MonsterEnergy a răspuns:

Depinde,daca e cu fata sau cu spatele.

Răspuns utilizator avertizat
| andrey198996 a răspuns:

Deci la boxe si balcoane daca ma intelegi + sa fie frumoasa

| fallen213 a răspuns:

La expresia fetei si ochi.Din ele poti intelege foarte multe.

| marius214 a răspuns:

Da frumusete fetei si statura