| eualexandra321 a întrebat:

PENTRU BAIETI! RASPUNSURI MULTE! Cum ii aratati unei fete cu care nu ati vorbit niciodata dar ati auzit-o cum discuta si pe care nu o cunosteti dar totusi va place de ea? semne prin comportament, cevalaughingsunt intr-o situatie din asta cu un baiat si vreau sa stiu daca ma place.

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Te place ma, iti zic eu!

| LineGuide a răspuns:

Te priveste insistent, le spune prietenilor sai lucruri bune despre tine, daca te cuplezi cu altcineva sunt acrii strugurii(te batjocoireste ca sa nu mai pari asa frumoasa sau desteapta), cand e in preajma ta nu stie ce sa spuna, si e ciudat, si chiar te poate alunga din cauza emotiilor.
Mult noroc!

| r0ckmyw0rld a răspuns:

Te bagi mereu in vorba cu ea, o intrebi tot ce iti vine prin cap doar ca sa vorbiti laughing. Asta la inceput.

| casyan123 a răspuns:

Eu de obicei ma uit la ia in ore, vorbesc cu ea, dupa ce a prins spilu incep sa vorbesc cu ea
Si de aici incepe magia big grin