| Micutza_2327 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum iti dai seama cand un baiat te place (Vreau raspunsuri mai ales de la fete cu experienta si baieti)winking

Răspuns Câştigător
| christinebubu a răspuns:

In cazul bun...
se comporta diferit cu tine fata de restul fetelor.
este mai atent,iti cumpara cate ceva(mici atentii),te conduce acasa, sta mai mult cu tine.
cand e cu prietenii afara vorbeste cu tine prin mesaje.
te integreaza in grupul lui.
te priveste altfel, vorbeste altfel.
bate apropouri.
pune tot felul de intrebari legate de dragoste.cum au fost alte relatii.cat a durat...ce iti place la un baiat.ce apreciezi
si in cazul rau
poate sa fie mitocan si sa faca tot felul de gesturi enervante pentru a-ti atrage atentia
iti da cu palma la fund
se da mare
incearca sa iasa in evidentsa mereu cand esti tu in preajma
te contrazice mereu chiar daca ai dreptate
etc

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat