| unknow a întrebat:

Pentru baieti: `voi stai cu ea pentru sex?
pentru fete: voi stati cu el l pentru. bani?

ma refer la actualul/a. aduka, vreau sa imi raspundeti sincer, sa imi dau seama cine de cine isi bate joc!

Răspuns Câştigător
| BeBebuu a răspuns:

Nu stau cu el pentru banii ca n-are sadlaughing))))
Stau cu el ca iubesc si ma iubesteee:X

7 răspunsuri:
| unknow explică:

@Jack., sunt pe scula mea, stai linistit, nu ma cunosti ca sa stii ce am in caphappy

in lipsa de ocupatie, astept raspunsuri ca ale talehappy, pun intrebari ca sa starneasca mintea celor ca tinehappy deci, bv! din punctul meu de vedere cred ca esti ok! uite ca iti dai seama de gradul de stupizenie al intrebarii!
si,... ar trebui sa faci ceva cu logica, ca doar nu pun intrebari ale caror raspunsuri nu ma ajuta la nimic degeaba, nu?winking

| Jack a răspuns:

Fetitohee hee numa prosti ai in cap happydesi ma insel ca le ai si pe alea (pentru ca dca ai prosti in cap => ca ai ceva in cap, si tu nici macar atat nu ai ) postezi niste intrebari foarte tampite pe TPU si sti dc spun asta? 1)Pentru ca daca schimbi de la Nora pentru mama si dai mai incep Cd-ul ala cu Vijelie o sa iti dai seama ca poti sa gandesti limpede umpicut si o sa afli singura raspunsurile happy!
2.)Pui niste intrebari a caror raspunsuri crede'ma NU te ajuta cu nimicwinking!

| LittleGirlMonster a răspuns:

Eu sunt fata si NU stau cu el pentru. bani.
N`as face asta Never!happy
Byekiss

| ioska a răspuns:

Daca gandesti asa, nu o sa ai mari reusite referitor la relatiile viitoare, eu cred ca fiecare ar trebui sa isi vada de treaba si sa lase mofturile si daca esti pe scula ta si vrei nu stiu cate femei nu stai cu una sa iti bati joc de ea.Referitor la fetele care umbla dupa bani, masini, etc. exista 2 solutii :la munca ori sa negocieze cu tata-so
nu stau prietena pentru sex...ma ajuta la teme laughing)

| IulyaN_2743 a răspuns:

Pentru baieti :NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi nu am pe nimeni acum, eu iti voi spune principiul dupa care ma ghidez. Ma consider o femeie puternica. Ca sa ajung sa ma consider asa, trebuie, in mare, sa nu depind de nimeni. Asta inseamna ca nu stau cu cineva pentru banii lui, sa nu depind de ei. Stau cu cineva pentru ca prezenta persoanei respective imi era placuta chiar adorabila.

| diana_3660 a răspuns:

Pi sa stii ca uneles curve si stau numa pentru asta dar sa stii ca nu sunt toate la fel sa stii ca baietii nu al trebui sa stee cu ele numa sa aiba ce sa.f.a asa ca al trbuiii sa se placa reciproclaughing