| dienushhhh a întrebat:

Pentru baieti...acum sincer vreau si eu sa stiu... daca ar fi 2 fete(una buna cu fund, sani, bani etc si una mai saraca dar cu suflet si draguta) pe care ati alege-o? sincer acum

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cea saraca.si sunt sincer!
nu as alege niciodata o fata dupa aspectul fizic...*conteaza si asta *.dar sufletul ei conteaza cel mai mult.80%

| Dash a răspuns:

Pe cea cu suflet si draguta 100%! big grin

| a1doru a răspuns:

Le-as alege pe amandoua rolling on the floor

| Castorul a răspuns:

Pe cea draguta.
Nu-mi pasa cat de "buna" e fata sau cat e de bogata. Important e sa ma pot intelege cu ea si sa fie de treaba happy

| Robert_2986 a răspuns:

Pe una saraca dar cu suflet si draguta, cealalta stiu ca e "moarta" pe inauntru.